BİZ KİMİZ?

Master Teknik Tasarım Ltd. Şti. 1991 yılından beri çilingir ürünleri ve kapı güvenlik sektörüne şık tasarımları ile öncülük etmektedir.

Firmamız ürettiği alet ve aparatları yeniliklerle zenginleştirerek geniş bir ürün yelpazesi ile sektörün ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Ar-Ge çalışmalarımız sektör çalışanları ve çilingir ustaları tarafından yakından takip edilmektedir. Böylece zanaatkarların talep ve ihtiyaçları üretilecek ürünleri de belirlemektedir. Ustaların ürünlerimize olan ilgisi de firmamızın sürekli aktif ve verimli olmasını sağlamaktadır. Bu sayede firmamız dünya çapındaki rakipleri ile rekabet edebilecek bir ölçeğe ulaşmıştır.

VİZYON

Sektörün ihtiyacı olan ürünlerde yüksek kalite ve ekonomik fiyat ilkeleri ile çalışma arkadaşlarımızın ihtiyacı olan işçilik araç ve gereçlerinin üretiminde, sahip olduğumuz makine ve üretim kabiliyet kaynaklarını kullanarak, uluslararası bir marka olan güçlü bir firma yaratmaktır.

MİSYON

Müşterilerimiz, ticari faaliyetlerdeki ortaklarımız ve ülkemiz için değer yaratmak.

Kaliteden ödün vermeyen, güvene layık ve sürekli kendini geliştiren bir firma olmak.

Kaynakları en verimli şekilde kullanmak.

İyi bir çalışma ortamında yeteneklerin geliştirildiği, ekip çalışmasının teşvik edildiği ve çalışanların kendilerini değerli hissettikleri bir ortamı sürdürmeyi hedeflemek.

Müşterilerimizle istikrarlı ve uzun vadeli iş ilişkileri kurmayı hedeflemek ve tüm bu ilkelerin korunması ve geliştirilmesi için çaba gösteren bir şirket olmak.